top of page
İş Ekibi

Hakkimızda

Biz Kimiz;

             Kurumumuz, bünyesinde çalışan yazar öğretmenlerden oluşan alanında uzman bir eğitim kadrosu ile 2014 yılında eğitim-öğretim hayatına başladı. Zaman içinde gücüne güç katarak yol alan kurumumuz bünyesinde bu güne kadar YKS Türkiye 4.sünden başlamak üzere ilk binde, ilk on binde birçok öğrencimiz hayallerine kavuşmuştur.

            Her öğrencimize kendi bireysel derecesini yaptırma odaklı eğitim anlayışımız ile Ankara‘da ‘’Butik Dershane-Kurs’’ denince özellikle Yenimahalle ilçesinde önemli bir yer edindik. Nitelikli ve alanında uzman kadromuzla öğrencilerimizin yapamadıkları soru tiplerine ve bunların temelinde yatan kazanım eksiklerine bireysel bazda yoğunlaşarak öğrencimizle belirlenen hedefe birlikte koşuyoruz.

           Her öğrencinin başarıyı hak ettiğine inanarak, bireysel farklılıkları göz önüne alıyor, zaman içerisinde gelişen eğitim teknolojileri ile sistemimizi zenginleştirerek yapay zeka, bireysel koçluk, kütüphane ve teknoloji destekli etkin bir ölçme değerlendirme desteği sunuyoruz.

          APLUS öğrencilerimiz, Koçluk desteğinin de avantajıyla yeteneklerine uygun hedef belirleme, ders çalışma gereksinimi oluşturma, bu gereksinimi bilinç düzeyine çıkarma, çalışma ortamı sağlama ve düzenleme, hangi konuya/derse nasıl ve ne kadar çalışması gerektiğini bilme, motivasyon, sınav kaygısı, ölçme ve değerlendirmede profesyonel yaklaşımlar sağlanması gibi birçok konuda destek görmektedir.

 

         Her öğleden sonra sunduğumuz soru çözüm ve özel ders seansları ile de öğrencilerimizin yardıma ihtiyaç duydukları soru, kazanım ve konularda eksiklikleri ders öğretmenlerince giderilmektedir.

          Öğrencilerimiz koçlarıyla beraber hazırladıkları bireysel programlarını her gün 08:00 ile 23:00 saatleri arasında kayıtlı öğrencilerimize sunduğumuz sessiz ve nezih kütüphane ortamında gerçekleştirebilmektedirler. Kurumumuz yerleşkesinde sağlanan bu imkanlar çerçevesinde sevgili öğrencilerimizin  seve-isteye çalışma temposu yakalamakta zorlanmadıklarını tecrübe etmekteyiz.

         Bize göre her cuma gruplarımızın Türkiye geneli deneme günü iken cumartesileri gün boyu Yapay Zeka Destekli KADES uygulaması yapılmaktadır. Bu doğrultuda öğrencilerimizin branş branş, konu konu hatta kazanım kazanım eksiklerini tespit etmekteyiz. Her hafta iki güne yaydığımız deneme sınavları ile ölçme ve değerlendirmede daha sağlıklı sonuçlara ulaşmayı ve bu doğrultuda yapılan analizler neticesinde elde edilen geri bildirimleri öğrencilerimize, koçlarımıza ve ilgili öğretmenlerimize sunmaktayız. Gerek Türkiye geneli TYT/AYT ve LGS sınavlarıyla gerek yapay zeka destekli KADES uygulamamızla elde ettiğimiz veriler Ölçme Ve Değerlendirme birimimizce ölçütlenerek öğrenci bazlı ihtiyaç analizleri oluşturulmakta ve  haftalık ödevlerin şekillenmesinde etkili olmaktadır.

 

ÖĞRENCİ MERKEZLİ APLUS YAKLAŞIM TARZIMIZI YAŞAMAK VE HAYALLERİNİZDEKİ BÖLÜMÜ KAZANMANIZDA SİZLERE PROFESYONEL DESTEKLER SUNABİLMEMİZ İÇİN GEÇ KALMAYIN. Yenimahalle Kurs - APLUS KURS

Matematik Sınıfında Öğretmen
bottom of page